ZHUSTA CUP

31. ročník

neděle 15. října 2017, Brno – Útěchov

Linka

    Rozpis

    Historie závodu

    Výsledky 30. ročníku

Brno

Linka

Rozpis závodu


Datum :         neděle 15. října 2017

Místo :         Brno - útěchov

Shromaždiště :  cca 500 m v lese vlevo od silnice do Útěchova U buku. Značeno od zástavky autobusu 57 "U buku".

Přihlášky :     na místě do 10:00

Razící systém : SportIdent.

Vklad :         31,- Kč.

Mapa :          U buku, 1 : 10 000, E = 5 m
                mapa bude vodovzdorně upravena

Délky tratí :   1. etapa - hromadný start všech závodníků, scorelauf, čas vítěze 10 min.
                2. etapa - handicap, kategorie D čas vítězky 25 min.
                                     kategorie H čas vítěze 35 min.

Start 1.etapy : 10:15.



Historie závodu


ročník

datum

mapa

počet účastníků

vítězka žen

vítěz mužů

1.

25. října 1987

Lesná IV.

18

Cebáková Helena

Urválek Jiří

2.

16. října 1988

Přední Hády

38

Kuchařová Ada

Smejkal Pavel

3.

22. října 1989

Kominice

42

Nevřivová Lenka

Rygl Jaroslav

4.

7. října 1990

Obora

45

Bočková Pavla

Strejček Petr

5.

5. října 1991

Holedná

63

Kuchařová Ada

Podmolík Tomáš

6.

18. října 1992

Střelnice

32

Čechová Lenka

Žemlík Pavel

7.

24. října 1993

Holedná 2

47

Ryglová Hana

Mareček Petr

8.

16. října 1994

Říčky

27

Kuchařová Ada

Haas Karel

9.

8. října 1995

Velká Baba

35

Ryglová Hana

Strejček Petr

10.

13. října 1996

Kozí hora

44

Marvanová Pavla

Krejčí Jan

11.

19. října 1997

Bystrc sídliště

38

Zimová Markéta

Rygl Jaroslav

12.

17. října 1998

Veselka

52

Slámová Veronika

Dvořáček Petr

13.

10. října 1999

Holedná 2

25

Pracná Kateřina

Rygl Jaroslav

14.

22. října 2000

Pohádka máje

36

Gebauerová Jana

Skřička Jan

15.

21. října 2001

Kočičí žleb

32

Ptáčková Veronika

Štěpánek Martin

16.

20. října 2002

Panská lícha

25

Novotná Lenka

Bukovac Paľo

17.

19. října 2003

Zhusta cup 2003

30

Ptáčková Veronika

Chromý Adam

18.

17. října 2004

Trnůvka

34

Heczková Kateřina

Chromý Adam

19.

16. října 2005

Pisárky

28

Štěpánková Kateřina

Dlabaja Tomáš

20.

15. října 2006

Trojáček

31

Kabáthová Eva

Bukovac Paľo

21.

7. října 2007

Kobylín 398

30

Kabáthová Eva

ChromýAdam

22.

5. října 2008

hrad Veveří

35

Zlesáková Daniela

Dlabaja Tomáš

23.

18. října 2009

Hádecká planina

15

Mádlová věra

Nykodým Miloš

24.

17. října 2010

Holedná (Pisárky)

20

Kabáthová Eva

Chromý Adam

25.

16. října 2011

Veselka

25

Mádlová Věra

Palas Jan

26.

21. října 2012

U Antoníčka

20

Indráková Adéla

Chromý Adam

27.

13. října 2013

V rýhách

37

Omová Michaela

Procházka Jan

28.

21. září 2014

Myslivna

38

Procházková Lucie

Chromý Adam

29.

20. září 2015

Mariánské údolí

25

Tužilová Magdaléna

Mokrý Stanislav

30.

28. září 2016

Velká Klajdovka

36

HRUŠKOVÁ Barbora

HÁJEK Daniel

31.

15. října 2017

Úěchov

?

?

?

Zpět na začátek
Hlava



Výsledky

30. ročníku - 28. září 2016 - Brno-Líšeň


Muži                        E1 – 1 000 m – 30 m – 7K  E2 – 5 200 m – 70 m – 21K
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1.     Hájek Daniel        5:04      -0:04   4.      27:54    -0:10      2.    32:58	
 2.     Mokrý Stanislav     5:02      -0:02   3.      28:14    -0:30      3.    33:16    -0:18 
 3.     Chromý Adam         5:42      -0:42   7.      27:44               1.    33:26    -0:28 
 4.     Brlica Pavel        5:01      -0:01   2.      28:29    -0:45      5.    33:30    -0:32 
 5.     Zháňal Jan          6:02      -1:02  10.      28:28    -0:44      4.    34:30    -1:32 
 6.     Hirš Otakar         6:10      -1:10  12.      30:02    -2:18      6.    36:12    -3:14 
 7.     Ehl Ondřej          6:00      -1:00   8.      32:10    -4:26      7.    38:10    -5:12
 8.     Zimmermann Štěpán   5:00              1.      33:35    -5:51      8.    38:35    -5:37 
 9.     Matula Petr         5:11      -0:11   5.      33:38    -5:54      9.    38:49    -5:51
10.     Bravený Vít         5:19      -0:19   6.      34:46    -7:02     10.    40:05    -7:07 
11.     Drábek Jan          6:00      -1:00   8.      35:52    -8:08     13.    41:52    -8:54 
12.     Hlaváč Ondřej       7:51      -2:51  19.      34:57    -7:13     11.    42:48    -9:50
13.     Kelbl Vladimír      7:52      -2:52  20.      35:18    -7:34     12.    43:10   -10:12 
14.     Štěrbák Eduard      6:02      -1:02  10.      37:17    -9:33     16.    43:19   -10:21 
15.     Kinc Martin         6:37      -1:37  14.      37:15    -9:31     15.    43:52   -10:54
16.     Přikryl Petr        6:51      -1:51  16.      37:05    -9:21     14.    43:56   -10:58
17.     Milán Pavel         6:49      -1:49  15.      39:20   -11:36     17.    46:09   -13:11
18.     Bžatek Vojtěch      6:24      -1:24  13.      40:05   -12:21     19.    46:29   -13:31
19.     Ptáček Ondřej       7:08      -2:08  17.      39:31   -11:47     18.    46:39   -13:41
20.     Šafek Jiří          7:32      -2:32  18.      71:38   -43:44     10.    79:10   -46:12
21.     Gregor Michal       9:24      -4:24  21.      82:43   -54:59     21.    92:07   -59:09

Ženy                       E1 – 1 000 m – 30 m – 7K   E2 – 3 900 m – 50 m – 15K
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1.     Hrušková Barbora    8:30      -2:18   9.      25:11               1.    33:41	
 2.     Šimková Johana      8:32      -2:20  11.      26:00    -0:49      2.    34:32    -0:51
 3.     Tesařová Markéta    6:31      -0:19   2.      29:16    -4:05      3.    35:47    -2:06 
 4.     Tužilová Magdaléna  6:12      	      1.      30:59    -5:48      4.    37:11    -3:30 
 5.     Matulová Lucie      7:53      -1:41   7.      36:10    -5:59      5.    44:03   -10:22 
 6.     Malivánková Eva     7:43      -1:31   5.      37:09   -11:58      6.    44:52   -11:11 
 7.     Chromá Adéla        7:13      -1:01   4.      38:34   -13:23      8.    45:47   -12:06 
 8.     Milán Tomáš         8:31      -2:19  10.      38:02   -12:51      7.    46:33   -12:52 
 9.     Firešová Markéta    6:50      -0:38   3.      39:52   -14:41      9.    46:42   -13:01 
10.     Palasová Petra      7:43      -1:31   5.      41:54   -16:43     10.    49:37   -15:56 
11.     Firešová Andrea     8:15      -2:03   8.      54:10   -28:59     11.    62:25   -28:44 
12.     Hendrychová Zuzana 11:08      -4:56  12.      58:38   -33:27     12.    69:46   -36:05 

Děti                       E1 – 1 000 m – 30 m – 7K   E2 – 3 000 m – 35 m – 10K
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1.     Milán Jakub         7:20              1.      24:33               1.    31:53	
 2.     Štěrbák Eduard     11:08     -3:48    2.      24:48    -0:15      2.    35:56    -4:03
        Ehl Ondřej         11:08     -3:48    2.      24:48    -0:15      2.    35:56    -4:03

Zpět na začátek
Hlava

Zpět na homepage



Poslední změna: 28. prosince 2016

Libor Zřídkaveselý