Mistrovství Brna ve sprintu

16. ročník

pátek 14. října 2016, Brno - Jundrov

Linka

    Rozpis

    Historie závodu

    Výsledky 16. ročníku

Brno

Linka

Rozpis závodu


Datum:                  14. října 2016 (pátek)

Shromaždiště :          Brno, Jundrov

Přihlášky :             na adresu: Libor Zřídkaveselý, Kotlářská 4, brno 602 00
                        e-mail: zr@sky.cz
                        nejpozději do 13. října 2016, na místě jen pokud bude dostatečná 
                        kapacita.

Razící systém :         SportIdent

Vklad :                 20,- Kč

Mapa :                  Jundrov, 1 : 4000, E = 2,5 m, rozměr A4, mapa bude vodovzdorně upravena

Délky tratí :           kategorie D čas vítězky 12 min
                        kategorie H čas vítěze 12 min

Start  :                16:30. Startovní interval 1 minuta.

Doprava :               autobusem číslo 44, 67 nebo 84 na zastávku "Optátova",odtud cca 500 m pěšky k ZŠ Jasanova.



Historie závodu


ročník

datum

mapa

počet účastníků

vítězka žen

vítěz mužů

1.

19. října 2001

Monte Bú

35

Janská Eva

Štěpánek Martin

2.

18. října 2002

Špilberk

37

Gebauerová Jana

Kabath David

3.

17. října 2003

Rosnička

44

Florkowská Marta

Bukovac Paľo

4.

15. října 2004

Stránská skála

37

Gebauerová Jana

Liščinský Zdeněk

5.

14. října 2005

Lužánky

66

Topinková Monika

Dlabaja Tomáš

6.

13. října 2006

Bílá hora

53

Kabáthová Eva

Zimmermann Jakub

7.

5. října 2007

Lesná IV

49

Kabáthová Eva

Šmehlík Eduard

8.

3. října 2008

Trychtýř

52

Kozáková Zdenka

Dlabaja Tomáš

9.

29. května 2009

Čertík

112

Juřeníková Eva, Topinková Monika

Dlabaja Tomáš

10.

14. říjen 2010

Řečkovice

43

Kabáthová Eva

Hájek Daniel, Palas Jan

11.

14. říjen 2011

Královo Pole

45

Kabáthová Eva

Palas Jan

12.

19. říjen 2012

Komín

58

Indráková Adéla

Procházka Jan

13.

11. říjen 2013

Vinohrady

44

Hrušková Barbora

Procházka Jan

14.

16. říjen 2014

Rosnička

44

Hiklová Natálie

Mokrý Stanislav

15.

18. září 2015

Slatina

32

Hiklová Natálie

Hirš Otakar

16.

14. říjen 2016

Jundrov

51

CHROMÁ Kateřina

HÁJEK Daniel

17.

?. říjen 2017

?

?

?

?

Zpět na začátek
Hlava



Výsledky

16. ročník - 14. října 2016 - Brno-Jundrov


Muži      2 400 m - 75 m - 20 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 1.  Daniel HÁJEK          13:26	
 2.  Otakar HIRŠ           14:36     1:10
 3.  Jan ZHÁŇAL            15:40     2:14
 4.  Jiří EHL              15:50     2:24
 5.  Karel FUČÍK           15:58     2:32
 6.  Jiří ZELINKA          16:17     2:51
 7.  Petr MATULA           16:40     3:14
 8.  Vojtěch GRYC          16:49     3:23
 9.  Jan KRÁL              17:04     3:37
10.  Jan KOMENDA           17:10     3:44
11.  Petr PŘIKRYL          17:23     3:57
12.  Zdeněk MAZAL          17:27     4:01
13.  Radim KHEIL           18:40     5:14
14.  Miroslav RAJNOHA      18:50     5:24
15.  Luděk ODEHNAL         19:18     5:52
16.  Jaroslav KOČA         19:30     6:04
17.  Petr STREJČEK         19:50     6:24
18.  Ondřej GRYC           19:58     6:32
19.  Martin DVOŘÁK         20:36     7:10
20.  Ondřej TOMAN          21:49     8:23
21.  Vojtěch KOČA          22:33     9:07
22.  Adam ZŘÍDKAVESELÝ     23:13     9:47
23.  Matěj ČELECHOVSKÝ     24:12    10:46
24.  Pavel KŘÍŽ            28:22    14:56
25.  Tomáš RAJNOHA         29:16    15:50
26.  Jiří ŠTĚPÁNEK         35:12    21:46

Ženy      2 400 m - 75 m - 20 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------				
 1.  Kateřina CHROMÁ       17:05	
 2.  Zdenka KOZÁKOVÁ       17:23     0:18
 3.  Martina OPÁLKOVÁ      17:35     0:30
 4.  Natalie HIKLOVÁ       17:42     0:37
 5.  Markéta TESAŘOVÁ      17:49     0:44
 6.  Markéta FIREŠOVÁ      17:51     0:46
 7.  Magdaléna ČERMÁKOVÁ   18:47     1:42
 8.  Lucie MATULOVÁ        19:22     2:17
 9.  Adélka CHROMÁ         20:01     2:56
10.  Michaela JURČOVÁ      20:45     3:40
11.  Petra ŠTĚPÁNKOVÁ      22:45     5:40
12.  Lenka KOČOVÁ          22:48     5:43
13.  Zuzana HENDRYCHOVÁ    23:01     5:56
14.  Hana DVOŘÁKOVÁ        24:45     7:40
15.  Adriana PLOTZEROVÁ    27:08    10:03
16.  Radka ČELECHOVSKÁ     29:21    12:16
17.  Veronika TOMANOVÁ     31:10    14:05
18.  Iva JÁNSKÁ            32:35    15:30

Děti      1 800 m - 45 m - 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------				
 1.  Eliška TOMANOVÁ       24:48
 2.  Martin BULIČKA        25:36     0:48
 3.  Martin ZŘÍDKAVESELÝ   26:40     1:52
 4.  Klára KOČOVÁ          27:30     2:42
 5.  Matěj TOMAN           32:02     7:14
 6.  Zuzana KOZÁKOVÁ       66:03    41:15
 7.  Vojtěch KOZÁK         66:22    41:36

Zpět na začátek
Hlava



Poslední změna: 14. října 2016

Libor Zřídkaveselý