Fotky



Sbírka fotografií, jež souvisejí s naším oddílem (závody, přebory, tábory...). Máte-li nějaké fotografie tohoto typu v digitální podobě, zašlete mi je. Nejlépe k nim připojte krátký popisek.

Klikněte na popisek obrázku pro zobrazení. (<= 640x480, <= 100KB, vyjímečně <= 150KB)
Fotky jsou řazeny podle data kdy byly nafoceny, ne podle data vložení na stránky !
Fotografovali : Václav Štěpánský, Jiří Zelinka a další

M ČR štafet - Broumy (okres Beroun)
2. října 2004

  1. Stavba oddílového stanu (84 KB)
  2. Je tu krásně ... (75 KB)
  3. My to máme na háku! (86 KB)
  4. Start H21 - 3x Žabiny aneb slovenské první úseky (128 KB)
  5. Start H21 - do bloků (106 KB)
  6. Start H21 - je odstartováno (107 KB)
  7. Start H18 - startovní pole (106 KB)
  8. Start H18 - detail na naše borce (104 KB)
  9. Start H18 - vpřed (96 KB)
  10. Start D21 - detail na naše děvčata (111 KB)
  11. Start D21 - startovní pole (111 KB)
  12. Start D21 - je odstartováno (107 KB)
  13. Otri nevěřícně vybíhá na druhý úsek z 1. místa - H21/B (66 KB)
  14. Kuba vybíhá na druhý úsek - H18/A (75 KB)
  15. Libor vybíhá na druhý úsek - H21/A (82 KB)
  16. Libor odbíhá od divácké kontroly - H21/A (80 KB)
  17. Prokop vybíhá na třetí úsek - H21/B (86 KB)
  18. Hanka vybíhá na třetí úsek - D21/A (94 KB)
  19. Iva vybíhá na třetí úsek - D21/B (101 KB)
  20. George dobíhá ze druhého úseku - H21/C (87 KB)
  21. Aleš vybíhá na třetí úsek - H21/C (117 KB)
  22. Dan odbíhá od divácké kontroly H18/B (136 KB)
  23. Iva dobíhá ze třetího úseku - D21/B (126 KB)
  24. Aleš dobíhá ze třetího úseku - H21/C (127 KB)
  25. Pohled na shromaždiště od předávky (68 KB)
  26. Pohled na předávkový prostor (81 KB)
  27. Vyhlášení HI-TEC Sprint Cupu 2004 - H: 1. Dlabaja Tomáš, 2. Švihovský Jaromír, 3. Bukovac Palo (99 KB)
  28. Vyhlášení žebřícku A - H16: 1. Kodeda Štěpán, 2. Chromý Adam, 3. Zimmermann Jakub (116 KB)
  29. Vyhlášení Silva cupu 2004 - H16: 1. Kodeda Štěpán, 2. Zimmermann Jakub, 3. Chromý Adam (97 KB)
  30. Vyhlášení Continental cupu 2004 - H: 1. Švihovský Jaromír, 2. Dlabaja Tomáš, 3. Smola Michal (102 KB)
  31. Vyhlášení M ČR štafet D21: 1. TBM, 2. LPU, 3. SJC (119 KB)
  32. Vyhlášení M ČR štafet H21: 1. PHK, 2. SHK, 3. SJC (108 KB)

Grand prix Silesia 2004 - Vidnava
22. - 25. července 2004 (Fotky jen z neděle)

  1. Dan u sběrky (165 KB)
  2. Vyhlášení H21E - 3.Olaf (129 KB)
  3. Filip u sběrky (163 KB)
  4. Hanka u sběrky (146 KB)
  5. Kenia u sběrky (151 KB)
  6. Vyhlášení H16A - 2.Kuba (133 KB)
  7. Olaf u sběrky (142 KB)
  8. Štěpán u sběrky (140 KB)
  9. Václav u sběrky (99 KB)

Jarní pohár - Hradec Králové
20. a 21. března 2004 (Fotky jen z neděle)

  1. Zhusta razí diváckou kontrolu - štafeta H21/A/3.úsek (135 KB)
  2. Kenia po doběhu - štafeta H21/D/4.úsek (82 KB)
  3. Chobák na doběhu do cíle - štafeta H18/A/3.úsek (84 KB)
  4. Harju Antti z "finských Žabovřesk" na doběhu - štafeta H21/FIN/3.úsek (74 KB)
  5. Zhusta (3.ú) předává Olafovi (4.ú) - štafeta H21/A (112 KB)
  6. Předávky mezi třetím a čtvrtým úsekem H21, v popředí odbíhající Sosák (102 KB)
  7. Janča (3.ú) předává Aleně (4.ú) - štafeta D21 (111 KB)
  8. Martin (3.ú) předává Dejvovi (4.ú) - štafeta H21/B (107 KB)
  9. Olaf razí diváckou kontrolu - štafeta H21/A/4.úsek (121 KB)
  10. Sosák razí diváckou kontrolu - štafeta H21/PHK/4.úsek (115 KB)
  11. Otri na doběhu - štafeta H21/C/3.úsek (85 KB)
  12. Dejv odbíhá od divácké kontroly - štafeta H21/B/4.úsek (120 KB)
  13. Gueorgion Thierry z vítězné finské štafety na doběhu do cíle - štafeta H21/FIN/4.úsek (88 KB)
  14. Dejv na doběhu do cíle - štafeta H21/B/4.úsek (82 KB)
  15. Vyhlášení H18 - 1. SJC, 2. TZL, 3. ZBM-A (83 KB)
  16. Vyhlášení H21 - 1. FIN-1, 2. ZBM-A, 3. PHK-A (82 KB)
  17. Vyhlášení H21 - 1. FIN-1, 2. ZBM-A, 3. PHK-A (83 KB)

VT Špindlerův Mlýn
29. února - 5. března 2004

  1. Fotka č.1 (87 KB)
  2. Fotka č.2 (153 KB)
  3. Fotka č.3 (150 KB)
  4. Fotka č.4 (153 KB)
  5. Fotka č.5 (106 KB)
  6. Fotka č.6 (154 KB)
  7. Fotka č.7 (105 KB)
  8. Fotka č.8 (98 KB)
  9. Fotka č.9 (159 KB)
  10. Fotka č.10 (140 KB)

3. a 4. ŽB (Morava) - Týn nad Bečvou – Chata Domu dětí a mládeže
víkend 31. května a 1. června 2003

  1. Shromaždiště zblízka
  2. Shromaždiště - pohled od parkoviště
  3. Bečva
  4. Bečva
  5. Libor Zřídkaveselý před závodem
  6. Skupinka
  7. Skupinka
  8. Jarda Brabec na doběhu
  9. Iva Žáčková na doběhu
  10. Adéla Štěpánská po doběhu
  11. Vyhlášení - neděle, H21B (2. Libor Zřídkaveselý, 3. Petr Prokop)

MTBO - ČP a MČR - 3. a 4. kolo - Turnov - Hamr na Jezeře
víkend 10.a 11. května 2003

  1. Jirka Ehl vyráží do světa
  2. Vášek Štěpánský v cíli
  3. Vyhlášení - neděle, D18 (1. Adéla Štěpánská)
  4. Vyhlášení - neděle, H40 (4. Václav Štěpánský)
  5. Vyhlášení - neděle, D (2. Markéta Uhnavá)
  6. Laďa, Markéta a Adéla (fotka.č.2)

MTBO - SP a ČP - 1. a 2. kolo - Bratislava
víkend 3.a 4. května 2003

  1. Shromaždiště
  2. Laďa, Markéta a Adéla (fotka.č.1)
  3. Chtěl bych umět létat ... tak jako ten pták.
  4. Vyhlášení - neděle, W -18 (1. Adéla Štěpánská)

M ČR na dlouhé trati - Bzenec, bývalá vojenská střelnice
12. dubna 2003

  1. Jakub Pracný
  2. Jakub Pracný
  3. Jakub Pracný
  4. Martin Stehlík
  5. Martin Stehlík
  6. Pavla Kubějová
  7. Pavla Kubějová
  8. Libor Zřídkaveselý
  9. Libor Zřídkaveselý
  10. Jana Gebauerová
  11. Jana Gebauerová
  12. Jaroslav Brabec
  13. Petr Prokop
  14. Palo Bukovac
  15. Maroš Bukovac
  16. Maroš Bukovac
  17. Peter Mlynárik

2. Jarní žebříček Brněnské oblasti - Babice u Rosic
30.března 2003

  1. Předstartovní příprava - Hanka a Adéla
  2. Vyhlášení H14 (1. Kuba Zimmermann, 2. Dan Hájek)
  3. Vyhlášení D16 (1. Adéla Štěpánská, 3. Hana Rambousková)
  4. Vyhlášení H18 (1. Martin Stehlík)

1. Jarní žebříček Hanácké oblasti - Slatinice, myslivecká chata
22. března 2003

  1. Sběrka - Igor Klimenko
  2. Sběrka - Richard Pátek
  3. Sběrka - Jirka Otrusina
  4. Sběrka - Matěj Novota
  5. Sběrka - Petr Prokop

Jarní pohár a český pohá štafet ("Hradecká" dlouhá) - Malšova Lhota, ATC Stříbrný rybník
15. a 16. března 2003

  1. Brabík - sobota - dlouhá trať
  2. Zhusta - sobota - dlouhá trať
  3. Předávka (1.úsek - Filip Dědic, 2.úsek - Dan Hájek) - neděle - štafety
  4. Sběrka - Martin Piják - neděle - štafety
  5. Sběrka - Zhusta - neděle - štafety
  6. Sběrka - Martin Stehlík - neděle - štafety
  7. Sběrka - Dan Hájek - neděle - štafety
  8. Sběrka - Pavla Čermáková - neděle - štafety
  9. Palo Bukovac - neděle - štafety
  10. Dušan Bukovac - neděle - štafety
  11. Mlynko - neděle - štafety
  12. Bára - neděle - štafety
  13. Dejv - neděle - štafety

4. závod CEWOL - Pezinok (Sk)
9. února 2003

  1. Vyhlášení
  2. Bratislavský hrad
  3. Panoráma Bratislavy s mostem přes Dunaj

1. závod CEWOL "Hromniční trápení"- Blansko
1. února 2003

  1. Bára Reinerová
  2. Jarda Brabec
  3. Vyhlášení H14 (1. Kuba Zimmermann)
  4. Vyhlášení D18 (1. Maruška Stratilová)
  5. Vyhlášení H19 (2. Petr Prokop)
  6. Vyhlášení D35 (1. Jitka Kabáthová)

2. závod Brněnské zimní ligy 2002/2003 - Brněnská přehrada
5. ledna 2003

  1. Daniel Hájek
  2. Adéla Štěpánská
  3. Lukáš König
  4. Petr Prokop
  5. Bára Reinerová
  6. Jirka Zelinka
  7. Adéla & Markéta

Zhustův víkend, podle Václava Š. (! fotky mají každá kolem 200 KB !)
víkend 4.a 5. ledna 2003

  1. Sobota - Energetický běh JME Brno
  2. Sobota - Energetický běh JME Brno
  3. Neděle - BZL2002/2003 - 2.závod - přehrada
  4. Neděle - BZL2002/2003 - 2.závod - přehrada
  5. Neděle - BZL2002/2003 - 2.závod - přehrada

Oddílový přebor 2002
9. až 10. listopadu 2002

  1. Sobota - vyhlášení ?
  2. Závod v ražení - Eva Šmídová
  3. Závod v ražení - Kenia
  4. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (NK)
  5. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (MM)
  6. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (ZN)
  7. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (MM)
  8. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (MM)
  9. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (VM)
  10. Neděle - Celkové vyhlašení výsledků OP (VM)
  11. Neděle - Předseda oddílu při vyhlašování

M ČR štafet - Brzice
21. září 2002

  1. Start štafet
  2. Start štafet

Český pohár štafet - Petrov
7. září 2002

  1. David Kabáth
  2. Libor Zřídkaveselý
  3. Petr Janský

VT Medvědí Bouda
18. až 25. srpna 2002

  1. Jak se jedlo v boudě ? Takhle...
  2. Jeden den jsme vyrazili na turistický výlet ...
  3. A navštívili jsme pár vrcholů. Tohle je zrovna jeden z nich.
  4. Podívali jsme se na krásná panorámata Jeseníků.
  5. Někteří se pokoušeli stát součásti krajiny .
  6. Také jsme udělali vrcholové foto na přilehlé skalce.
  7. Mafián Brabík.
  8. Pan trenér nám právě vysvětluje které další okolní kopce navštívíme.
  9. A další panoráma z našeho výletu po krásách Jeseníků.
  10. Výletnice Bára
  11. Výletnici : Kenia, Prokop a Petr Janský
  12. Výletník Brabík
  13. Výletník Tomáš a pan trenér
  14. Dobrovolné koupání (Kenia I.)
  15. Dobrovolné koupání (Kenia II.)
  16. Dobrovolné koupání (Prokop)
  17. Medvědí Bouda
  18. Povinné koupání (Petra)
  19. Povinné koupání (Radka nebo Bára, kdo ví ?)
  20. Před povinným koupáním (Zhusta, Bára)
  21. Tak tohle je místo večerního táboráku.
  22. Krajinka s boudou ...
  23. Modrý ďábel
  24. Strmá je cesta k úspěchu
  25. Pro ty mladší. Tohle je petrolejka, používaná pro osvětlení pokud není přiveden elektrický proud.

GP Silesia
16. - 18. srpna 2002

  1. Jarda Mikoška - doběh
  2. Richard Pátek - doběh
  3. David Kabáth - vyhlášení etapy
  4. Lukáš König - doběh
  5. Libor Zřídkaveselý - doběh
  6. Jarda Brabec - doběh

GP Jižní Čechy
9. - 11. srpna 2002

  1. Vašek Štěpánský
  2. Kuba Pracný

Botas Vysočina Cup
19. až 21. července 2002

  1. Doběh - Vítek Zouhar
  2. Doběh - Lída Zelinková
  3. Vyhlášení výsledků - Dan Hájek
  4. Vyhlášení výsledků - David Kabáth
  5. Doběh - Pavla Čermáková
  6. Doběh - David Kabáth
  7. Doběh - Magda Rozehnalová

Hostašovice (Zlín) - 5. a 6. ŽB (Morava)
22. a 23. června 2002

  1. Doběh - Eva Šmídová
  2. Doběh - Štěpán Zimmermann
  3. Doběh - Magda Rozehnalová
  4. Doběh - Matěj Plšek
  5. Doběh - David Kabáth
  6. Doběh - Richard Pátek
  7. Doběh - Kuba Zimmermann
  8. Doběh - Eva Kabáthová
  9. Doběh - Václav Štěpánský
  10. Doběh - Maruška Stratilová
  11. Doběh - David Zámečník
  12. Doběh - Eva Kadlecová

Kohoutovice, Myslivna - mapový trénink
19. června 2002

  1. Adam Chromý
  2. Odbíhají člen oddílu
  3. David Kabáth

Sklené u Fryšavy - Continental Cup, ŽA, JOŽ
15. a 16. června 2002 (Fotky jen z neděle)

  1. Shromaždiště; vlevo slovenská část našeho oddílu, vpravo oblouk - start elity, vzadu doběhový koridor.
  2. David Kabáth - probuzený, volající - ležící, spící byl před chvilkou.
  3. Libor Zřídkaveselý právě vystartoval na stíhací závod.
  4. Petr Losman [PHK]- doběh - kategorie HE 1.místo
  5. Michal Smola [TZL]- doběh - kategorie HE 2.místo
  6. Zbyněk Hora [PGP]- doběh - kategorie HE 3.místo
  7. Libor Zřídkaveselý [ZBM]- doběh - kategorie HE 4.místo
  8. Pavla Fialová [VSP]- doběh - kategorie DE 1.místo
  9. Jana Kuncová [SRK]- doběh - kategorie DE 2.místo
  10. Petra Novotná [PHK]- doběh - kategorie DE 3.místo
  11. Eva Pekárková [TZL]- doběh - kategorie DE 4.místo
  12. Alena Janotová v doběhovém koridoru
  13. Eva Šmídová v doběhovém koridoru
  14. Jarda Brabec v doběhovém koridoru
  15. Filip Dědic v doběhovém koridoru - 3.místo v kategorii H14
  16. Petra Navrkalová v doběhovém koridoru - Jo, cíl už vidím.
  17. Jirka Zelinka v doběhovém koridoru - 4.místo v kategorii H16C
  18. Peter Mlynárik v doběhovém koridoru
  19. Jika Kabáthová v doběhovém koridoru
  20. David Zámečník v doběhovém koridoru
  21. Dan Hájek v doběhovém koridoru - 2.místo v kategorii H14
  22. Martin Stehlík u sběrky
  23. Lukáš König v doběhovém koridoru
  24. Eva Kadlecová a Matěj Plšek v doběhovém koridoru
  25. bonus : Typický závodník kategorie H21C na doběhu - tento vcelku neznámý závodník se jmenuje Rudolf Ropek ;)

Bílovice - Oblastní přebor jednotlivců a štafet
8. a 9. června 2002

  1. Lukáš König - sobota - cestou na start
  2. Matěj Plšek - sobota - cestou na start

M ČR na krátké trati
25. května 2002

  1. Sběrka - Adam Chromý
  2. Sběrka - Katka Sladká
  3. Sběrka - David Kabáth
  4. Sběrka - Jakub Pracný
  5. Sběrka - Jarda Brabec
  6. Sběrka - Petra Navrkalová
  7. Doběh - Míša Moždiáková

Sklené nad Oslavou - 8. jarní oblastní žebříček
25. května 2002

  1. Dvě vítězky a jedna "jenom" třetí se posilují po náročném závodě (asi) - [zleva : Maruška (1.místo D16), Adéla (1.místo D14), Evička (3.místo D14)]
  2. Vyhlášení H14 - (1. místo Dan Hájek, 2. místo Jakub Zimmermann)
  3. Po vyhlášení D14 - (1. místo Adéla Štěpánská)

Baldovec - 7. jarní oblastní žebříček
8. května 2002

  1. Aleš Humlíček na startu
  2. David Kabáth a Petr Prokop přibíhají k mapám
  3. David Kabáth a Petr Prokop hledají start v mapě
  4. Pavla Čermáková, David Kabáth a Petr Prokop na startu
  5. Lukáš König si bere v běhu mapu
  6. Lukáš König odbíhá ze startu
  7. Marie Stratilová si bere na startu mapu
  8. Matěj Plšek hledá start v mapě
  9. Kontrola 113 (prohlubeň) 13. kontrola kategorie H21
  10. Adéla Štěpánská přibíhá ke kontrole 113
  11. Adéla Štěpánská a Matěj Plšek u kontroly 113
  12. Petr Prokop razí kontrolu 113
  13. Petr Prokop odbíhá od kontroly 113
  14. Lukáš König mapuje po oražení kontroly 113
  15. Zátiší s kontrolou 122 (asi roh zbytků oplocenky)
  16. Zátiší s kontrolou 122 podruhé, z větší dálky
  17. Aleš Humlíček po cestě na kontrolu 123
  18. Aleš Humlíček mízící do dáli směrem ke kontrole 123
  19. Petr Prokop po cestě na kontrole 123
  20. Petr Prokop sbíhající se ke kontrole 123
  21. na mě moc rychlá Kateřina Sladká (než jsem vytáhl foťák, málem mi utekla)
  22. celkový pohled na cílový prostor
  23. Lukáš König před sběrkou
  24. Jana Chamonikolasová razící sběrku
  25. Jaroslav Mikoška ml. finišující do cíle
  26. Libor Zřidkaveselý dobíhající si pro první místo
  27. Vyhlášení výsledků - Jakub Zimmermann - 1.místo v kategorii H14
  28. Magda Rozehnalová na cestě od sběrky do cíle
  29. Vyhlášení výsledků - D14 (1.Rambo, 2.Adéla)
  30. Vyhlášení výsledků - H18 - Dejv
  31. malý doplňek: posed v poli

Krnov - 1. a 2. ŽB (Morava)
4. a 5. května 2002

  1. Doběh - Dan Hájek
  2. Doběh - Filip Dědic
  3. Vyhlášení výsledků - Adam Chromý

Babice u Rosic - 6. jarní oblastní žebříček
27. dubna 2002

  1. Aleš Humlíček, na shromažišti
  2. Adéla Štěpánská při doběhu do cíle
  3. Dvě minuty před startem ...
  4. Václav Štěpánský v koridoru - minuta před startem
  5. Václav Štěpánský na startu
  6. Dobíhající členka oddílu, bohužel se mi nepodařilo zjistit která

Soutředění Lipnice nad Sázavou
13. - 14. dubna 2002

  1. Start okruhů 1
  2. Adam Chromý
  3. Start okruhů 2
  4. Jakub Zimmermann
  5. Společná fotografie účastníků soustředění

Černovice - 2. jarní oblastní žebříček
6. dubna 2002

  1. V cíli - Matěj Plšek
  2. V cíli - Aleš Humlíček
  3. V cíli - Saša Jevsejenko
  4. V cíli - Maruška Stratilová
  5. Doběh - Libor Zřídkaveselý
  6. V cíli - Jitka Kabáthová

Blansko - supersprint (Hromniční trápení)
2. února 2002

  1. Adam Chromý
  2. Rozbor trati po doběhu
  3. Jakub Pracný
  4. Kateřina Sladká
  5. Matkéta Uhnavá
  6. Petra Navrkalová